| Posao | Telekomunikacija

Tehničar u telekomunikacijama

169 pregleda Izvan Hrvatske
26.08.2019
Šifra oglasa: 1001-1-310

PLAĆA NA RADNOM MJESTU - HRK
besplatni oglasi 28.09.2019
besplatni oglasi -
besplatni oglasi 4

Osnovni podaci

Natječaj vrijedi od:26.08.2019 Natječaj vrijedi do:28.09.2019 Mjesto rada:- Traženo radnika:4 Vrsta zaposlenja:Na neodređeno Radno vrijeme:- Prijevoz:U cijelosti Smještaj:Ostalo

Posloprimac

Radno iskustvo:- Razina obrazovanja:SSS Strani jezici:- Vozačka dozvola:B Poznavanje informatike:-

Poslodavac

Poslodavac:Sercon.Net Djelatnost:Telekomunikacije Kontakt osoba:Damir Kontakt telefon:994353901

Način prijave

Način prijave:Telefonski, mail

Ostale informacije i dodatni uvjeti

Opis

Telekomunikacijski tehnicar, mobilna telefonija. Njemačka firma Sercon.Net zapošljava tehničare,  montere telekomunikacijske opreme u području mobilne telefonije.

Opis posla.

Instalacija, priprema,  montaža,  pustanje u rad mobilnih baznih stanica.  Rollout i swap 2G,  3G i 4G tehnologija. Oprema koja se koristi Ericsson.

Kontakt

Pošaljite upit oglašivaču

POŠALJI

Kretanje sektorske prosječne brutto plaće

Kretanje sektorske prosječne netto plaće

Tražim posao | Nudim posao | Zapošljavanje | Radni odnos | Poslovi u Hrvatskoj | Poslovi u EU

Sve vrste poslova na jednom mjestu. Zaposlite se u Hrvatskoj. Zaposlite se u Europskoj uniji. Pronađite odgovarajući posao i zemlju u EU u kojoj želite živjeti na oglasniku besplatnioglasi.eu.