| Posao | Ljepota, zabava i rekreacija

Fitnes treneri i instruktori sporta (Ujedinjeni Arapski Emirati) m/ž

34 pregleda Cijela Hrvatska
25.06.2020
Šifra oglasa: 1603-16-307

PLAĆA NA RADNOM MJESTU - HRK
besplatni oglasi -
besplatni oglasi 11
besplatni oglasi Abu Dabi, UAE

Osnovni podaci

Natječaj vrijedi od:- Natječaj vrijedi do:- Mjesto rada:Abu Dabi, UAE Traženo radnika:11 Vrsta zaposlenja:Na određeno Radno vrijeme:- Prijevoz:U cijelosti Smještaj:Samački smještaj

Posloprimac

Radno iskustvo:3 godine Razina obrazovanja:- Strani jezici:engleski Vozačka dozvola:- Poznavanje informatike:-

Poslodavac

Poslodavac:- Djelatnost:- Kontakt osoba:Boris Kontakt telefon:+381 60 33 13 666

Način prijave

Način prijave:-

Ostale informacije i dodatni uvjeti

Opis

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje,  za svog renomiranog partnera, posrednika u zapošljavanju, koji potražuje radnike za policijsku akademiju iz Abu Dabija, radi zakup oglasnog prostora i potražnju za radnicima.

Pozicija: Fitnes treneri i instruktori sporta m/ž

Mesto rada: Abu Dabi, UAE

Broj izvršioca: 11

Opis posla:

·         Demonstracija fizičkih vežbi

·         Davanje preciznih instrukcija za izvođenje vežbi

·         Nalaženje strategije koja najbolje odgovara talentu vežbača

·         Psihička priprema i motivisanje vežbača

·         Planiranje programa treninga i ishrane

·         Merenje fizičkih sposobnosti vežbača

Uslovi neophodni za rad:

·         VSS – sport i fizičko usmerenje

·         Minimum 3 godine iskustva (fitness/gym training/field training)

·         Obavezno znanje engleskog jezika (fluent speaker)

·         Važeći pasoš matične zemlje minimum 6 meseci

·         Lekarsko uverenje koje se vadi u matičnoj zemlji

Profil kandidata:

·         Visoka disciplinovanost i fizička spremnost

·         Ambicioznost i posvećenost poslu

·         Odgovoran pristup poslu i obavezama

·         Poštovanje dogovorenih rokova

Kompanija obezbeđuje:

·         Ugovor o radu na godinu dana

·         Zaradu od 7200 AED (1960$)

·         Osmočasovno radno vreme – 6 dana u nedelji

·         Izrada viza i radnih dozvola

·         Smeštaj i avio prevoz o trošku poslodavca

·         Bezbednost i zdravlje na radu

·         Neophodna oprema za rad

·         Obuka za rad po standardima kompanije

Napomena:
Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa biće pozvani na test kondicione sposobnosti koji će biti organizovan u Beogradu u dogovoru sa poslodavcem.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku sa slikom cele figure mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
Za više informacija pozovite :
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486
+381 11 361 1 254

ili dođite lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Kontakt

Pošaljite upit oglašivaču

POŠALJI

Kretanje sektorske prosječne brutto plaće

Kretanje sektorske prosječne netto plaće

Tražim posao | Nudim posao | Zapošljavanje | Radni odnos | Poslovi u Hrvatskoj | Poslovi u EU

Sve vrste poslova na jednom mjestu. Zaposlite se u Hrvatskoj. Zaposlite se u Europskoj uniji. Pronađite odgovarajući posao i zemlju u EU u kojoj želite živjeti na oglasniku besplatnioglasi.eu.