| Posao | Instalacije, održavanje i popravak

Monter telekomunikacijske opreme, elektrotehnicar, elektricar PRIPRAVNIK

22 pregleda Cijela Hrvatska
14.02.2020
Šifra oglasa: 1392-13-306

PLAĆA NA RADNOM MJESTU - HRK
besplatni oglasi 01.04.2020.
besplatni oglasi -
besplatni oglasi 2
besplatni oglasi Hrvatska

Osnovni podaci

Natječaj vrijedi od:14.02.2020. Natječaj vrijedi do:01.04.2020. Mjesto rada:Hrvatska Traženo radnika:2 Vrsta zaposlenja:Na neodređeno Radno vrijeme:- Prijevoz:U cijelosti Smještaj:Obiteljski stan

Posloprimac

Radno iskustvo:Bez radnog iskustva Razina obrazovanja:Srednja strucna sprema Strani jezici:Engleski ili njemacki (osnove) Vozačka dozvola:B kategorija Poznavanje informatike:Osnove rada na racunalu

Poslodavac

Poslodavac:X Telecommunication Resolutions Djelatnost:Tvrtka X Telecommunication Resolutions se bavi montazom, odrzavanjem mobilne telekomunikacijske opreme i infrastrukture na podrucju Hrvatske i inozemstva. Kontakt osoba:- Kontakt telefon:0994009345

Način prijave

Način prijave:-

Ostale informacije i dodatni uvjeti

Opis

Opis posla:

  • Postavljanje i odrzavanje telekomunikacijske opreme
  • Rad na visini
  • Terenski rad
  • Vodenje dokumentacije o aktivnostima na sajtovima

Kvalifikacije:

  • Srednja strucna sprema ili nize
  • Osnove poznavanja elektrotehnike ili telekomunikacija
  • Iskustvo nije bitno, ali je potrebna volja i spremnost na ucenje i usavrsavanje
  • Vozacka dozvola B kategorije
  • Prednost poznavanja engleskog ili njemackog jezika
  • Osnove rada na racunalu

Kontakt

Pošaljite upit oglašivaču

POŠALJI

Kretanje sektorske prosječne brutto plaće

Kretanje sektorske prosječne netto plaće

Tražim posao | Nudim posao | Zapošljavanje | Radni odnos | Poslovi u Hrvatskoj | Poslovi u EU

Sve vrste poslova na jednom mjestu. Zaposlite se u Hrvatskoj. Zaposlite se u Europskoj uniji. Pronađite odgovarajući posao i zemlju u EU u kojoj želite živjeti na oglasniku besplatnioglasi.eu.