| Posao | Instalacije, održavanje i popravak

Monter telekomunikacijske opreme

25 pregleda Izvan Hrvatske
27.02.2020
Šifra oglasa: 1392-12-306

PLAĆA NA RADNOM MJESTU - HRK
besplatni oglasi 9.4.2020.
besplatni oglasi 8h
besplatni oglasi 2
besplatni oglasi Njemacka

Osnovni podaci

Natječaj vrijedi od:13.2.2020 Natječaj vrijedi do:9.4.2020. Mjesto rada:Njemacka Traženo radnika:2 Vrsta zaposlenja:Na neodređeno Radno vrijeme:8h Prijevoz:Bez naknade Smještaj:Zajednički smještaj

Posloprimac

Radno iskustvo:1 god Razina obrazovanja:Srednja strucna sprema Strani jezici:Engleski Vozačka dozvola:B kategorija Poznavanje informatike:Osnove u MS office-u

Poslodavac

Poslodavac:X Telecommunication Resolutions Djelatnost:Tvrtka X Telecommunication Resolutions se bavi montazom, odrzavanjem mobilne telekomunikacijske opreme i infrastrukture na podrucju Hrvatske i inozemstva. Kontakt osoba:- Kontakt telefon:0994009345

Način prijave

Način prijave:0994009345

Ostale informacije i dodatni uvjeti

Opis

Pozicija: Monter telekomunikacijske opreme

Radni odnos: Stalni radni odnos

Pocetak rada: 3-4 mj.

Mjesto rada: Njemacka

Kontakt: +385994009345, [email protected]

Opis posla:

  • Postavljanje i odrzavanje telekomunikacijske opreme
  • Rad na visini
  • Terenski rad
  • Vodenje dokumentacije o aktivnostima na sajtovima

Kvalifikacije:

  • Srednja strucna sprema
  • Osnove poznavanja telekomunikacija i elektrotehnike
  • Iskustvo u mobilinim mrezama: infrastruktura i swap projekti (NOKIA I HUAWEI prednost)
  • Vozacka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog ili njemackog jezika razine B1 ili bolje
  • Osnovno radno iskustvo u MS officeu

Kontakt

Pošaljite upit oglašivaču

POŠALJI

Kretanje sektorske prosječne brutto plaće

Kretanje sektorske prosječne netto plaće

Tražim posao | Nudim posao | Zapošljavanje | Radni odnos | Poslovi u Hrvatskoj | Poslovi u EU

Sve vrste poslova na jednom mjestu. Zaposlite se u Hrvatskoj. Zaposlite se u Europskoj uniji. Pronađite odgovarajući posao i zemlju u EU u kojoj želite živjeti na oglasniku besplatnioglasi.eu.